+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ברירת מחדל בטא 7 של Yosemite שוחררה

אפל שחררה את עדכון הבטא השביעי למערכת ההפעלה השולחנית שלה בעוד הבטא של האייפון עדיין בהמתנה. כל החידושים בהמשך:

ביום שני, ה-2/9 שיחררה אפל את עדכון הבטא השביעי שלה עבור מערכת ההפעלה Yosemite, שבועיים בדיוק לאחר שחרורה של הבטא השישית. הבטא שמספרה הסידורי 14A343f שוחררה לקהל הפמתחים דרך אתר המפתחים שלה ודרך עדכון באפליקציית ה-App Store למק. ביחד עם שחרורה של מערכת ההפעלה, שחררה אפל גם את אפליקציית הפיתוח שלה XCODE בטא 7 אשר ניתנת להורדה גם כן דרך אתר המפתחים שלה.

להלן רשימת השינויים שחלו בבטא הנוכחית על פי האתר MacRumors:
    • מצב Dark Mode - מצב Dark Mode לוטש עוד קצת, כאשר SpotLight קיבל גם כן תצוגה מותאמת.

• אייקונים - מספר אייקונים במק קיבלו מראה חדש כאשר בניהם ניתן למצוא את Migration Assistant (עוזר המעבר), Dashboard (דשבורד), Disk Utility, ColorSync Utility ו-Keychain Access.

• הגדרות מערכת - גם בגזרת הגדרות המערכת נעשו כמה עיצובי אייקונים חדשים, כאשר בנוסף לכך שונה האייקון של השפה העברית מדגל ישראל לאות א? בתוך ריבוע מושחר.

• עדכונים - בתפריט התפוח הוסרה האפשרות של ?עדכוני מערכת?, וכעת מופיעים כמות העדכונים הקיימים במספר על יד האפשרות ?App Store?.

ממש כמו בשחרור הקודם, גם הפעם אפל החליטו כי הם לא מכניסים את ההכתבה בעברית לבטא הנוכחית - דבר אשר ככל הנראה יתווסף בהמשך, או בגרסה הסופית שאם ניתן להסתמך על השנה שעברה תושק באירוע אוקטובר, או בכלל בעדכון שיבוא בעתיד. כמו כן אפל לא שחררה גם עדכון חדש בעבור מכשירי ה-iOS שלהם, כאשר ככל הנראה היא החליטה כי היא מעדיפה לשחרר את גרסאת GM) Gold Master) במקומה - ככל הנראה בסמיכות או במהלך אירוע המדיה הקרוב בו החברה צפויה להציג את מכשירי האייפון החדשים, כאשר האירוע יתקיים ביום שלישי הקרוב, ה-9/9 במרכז Flint Center בסן פרנסיסקו בשעה 20:30 (שעון ישראל).

מקור ותמונות: MacRumors
    תרגום, עריכה ותוספות: ebest.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 03/09/14 בשעה 23:31.
    מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- ebest על ההודעה

SHAHAR SHOKO (06/09/14), חומי (03/09/14)

משתמש VIP הסמל האישי של חומי
    תודה
    91
    הודו לי 228 פעמים ב 170 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: בטא 7 של Yosemite שוחררה

תודה ebest (מצטער אני לא יודע את שמך),
    שאלה: האם יש ב-Yosemite משהו ששווה ומהפכני?

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: בטא 7 של Yosemite שוחררה

זה בסדר השם שלי זה אלעד (כדי שתדע להבא )

על כל פנים - יוסמיטי באופן כללי מאוד חדשנית (מעבר למראה החיצוני היפה שלה) בעיקר מבחינת ניהול משאבי מערכת, והדבר שאני מוצא אותו יותר ויותר שימושי עם הזמן - Continuity ו-Handoff כאשר אני מבצע חלק משיחות הטלפון שלי על גביי המחשב/אייפד במקום להוציא את המכשיר מהתחנת עגינה שלו.
    ישנם עוד הרבה מאוד פיצ?רים חדשים שהרחבנו עליהם בכתבות שערכנו בנושא, ואתה מוזמן להיכנס ולהתרשם.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

+ פרסם תגובה