+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל Element Case - Ronin II G10 תתכוננו להחסיר פעימה

החברה הראשונה שהמציאה את המגינים לאייפון מאלומניום, ממשיכה לעשות כותרות ולהמציא את עצמה מחדש עם סדרת המגינים Ronin II G10 - השאלה היא, האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות את המגינים שלהם? - סקירה בהילוך מהיר.

כבר שנים רבות אני בקשר עם חברת Element Case האמריקאית , החברה שהוקמה ע?י Jeff Sasaki בשנת 2008. ג?ף, מעצב תעשייתי בהכשרתו, רכש בשנת 2007 את האייפון הראשון שלו, אבל הייתה לו בעיה אחת קטנה - כלבו לעס את חמשת הטלפונים האחרונים שלו והוא היה נחוש להגן על הפנינה החדשה של אפל. הוא לא היה צריך ללכת רחוק מכיוון שהיה מעצב ציוד ספורט, ושלח את ידו לארגז הכלים שלו ויצר את המגן הראשון לאייפון שמאוחר יותר, יהפוך למגן הראשון מסגסוגת מורכבת בשם Alloy.

עם יציאתו לשוק של האייפון 3GS בשנת 2009, שופר הדגם במעט, אך לא ממש שינה את צורתו היחסית מגושמת. בשנת 2010 צץ לו הפרוטוטייפ של האייפון 4 באיזה פאב שכוח אל (זוכרים?) התמונות והייפ האדיר שיצרו התמונות, גרם לג?ף לבצע שינוי קיצוני בעיצוב על מנת להדגיש את חלקי הזכוכית במכשיר, וכך נולד לו כיסוי ה-Vapor שהפך להיות אחד המגינים המדוברים והנמכרים ביותר לאייפון 4. מאז כמובן שליין הכיסויים התרחב, ובכל דגם שחברת אפל השיקו, חברת Element Case ישבו, חשבו ועיצבו מגן שיתאים למכשיר.

לפני כשבועיים קיבלתי לידי את המגן מסדרת Ronin החדשה, ה-Ronin II G10 מאלומניום. מדובר על המגן היחסית ?זול? בסדרה הוא עולה רק 199.95$, ולמה יחסית זול? מכיוון שבסדרה ניתן לרכוש גם את המגן הזה מטיטניום במחיר של 299.95$. אני יודע שזה נשמע הזוי לרכוש מגן במחיר כל כך גבוה אבל מה אני אגיד לכם...כשתרגישו את המגן הזה ביד או כאשר תתקינו אותו על מכשירכם, אתם תזכו להחסיר פעימה ולהבין על מה כל ההייפ. פרט לזה, אני יכול להגיד לכם, שעם כל מגן חדש שהחברה הזאת מייצרת היא פותחת Pre-Order ויש רשימות המתנה ארוכות, אז כנראה שיש המון אנשים שמוכנים להשקיע לא מעט בשביל להרגיש מיוחדים ושונים.

המגן הזה פשוט מדהים ביופיו, מדובר על יצירת אומנות של ממש אשר לוקחת את מראה האייפון ומבליטה אותו. הרבה דובר על המגינים הללו אבל אני יכול להגיד לכם שאם כבר לשים מגן על האייפון, כדאי ורצוי לבעלי היכולת מבינכם לנסות את המגינים של Element Case. כיאה למגן שעולה כ-200$ הוא מגיע באריזה מהודרת וכולל לא מעט Goodies. בתוך האריזה תמצאו מברג קטן לצורך פירוק והרכבת המגן שניתן לתלות על מחזיק המפתחות שלכם, 2 ברגים ספייר, מגן מסך איכותי, Rush Guards שהם בעצם מדבקות שמדביקים על המכשיר לפני ההתקנה, 2 מגינים לגב המכשיר, נרתיק מהודר הכולל גם מקום לכרטיסי אשראי ועוד.

כמו רב המגינים של חברת Element Case המגן הזה בנוי מ-5 חלקים. מגן דביק לגב המכשיר, 2 חלקי אלומניום לחלקו העליון והתחתון ו-2 מגיני אלומניום לצידי המכשיר אשר כולם מתחברים יחדיו על ידי שימוש ב-4 ברגים. כל תהליך ההתקנה לוקח כ-5 דקות, ולאחר ההתקנה המגן מרגיש כאילו מדובר על חלק אחד, כל זאת בזכות הדיוק המירבי שנעשה בעת ייצור המגן על ידי מכונות העיבוד שבבי הנקראות גם מכונות CNC. אחד היתרונות בדגם זה הוא החומר שממנו עשויים החלקים הצדדיים, המחוספסים במעט המאפשרים אחיזה יותר טובה במכשיר.

להלן הפרטים מאתר החברה :
    CNC machined aluminum crowns make Ronin II G10 Aluminum the lightest case in the Ronin II G10 line. By combining the gun metal Flux™ anodized aluminum crowns, the unique weave pattern of the black machined G10 side rails, and a genuine carbon fiber protective back plate, the Ronin II G10 Aluminum provides aerospace technology to iPhone protection.
    CNC machined 6061-T6 aluminum crowns
    CNC machined G10 composite rails
    Carbon Fiber Attack back plate
    Black Ultrasuede back plate
    Screen protector
    Quick Draw Sleeve
    Compatible with Fuse Dek Mount System
    Made in the USA

אני בטוח שרבים מכם ירימו גבה ויגידו מי מוכן לשלם כל כך הרבה כסף רק בשביל כיסוי?, ואני לגמרי מבין את הגישה הזאת, הרי במחיר הזה אפשר לרכוש היום בEbay מכשיר אייפון 4 או להוסיף עוד קצת ולקנות איזה נקסוס, אבל עם זאת, מדובר באמת על יצירת אומנות שהופכת את מכשיר האייפון למנקר עיניים ומי שמעוניין להרגיש מיוחד וגם יש לו את תקציב הדרוש, יכול להיות בטוח שזה המגן בשבילו.
    כאמור את המגן ניתן לרכוש באתר של חברת Element Case בעלות שבין 199$ - 299$ בהתאם לדגם ולחומר ממנו עשוי המגן. משלוח לארץ עם Fedex עולה 15$. ניתן גם לרכוש את המגן ולשלוח אותו לכתובת האמריקאית שלכם ע?י שימוש בשרות של חברת BUY2USA ולקבל גם 10% על המשלוח בעזרת קוד ההטבה iphones10 לקוראי האתר.

דבר הסוקר:
    שימו לב כי יש המון חיקויים סיניים בשוק למגינים של חברת Element Case וחשוב כי תרכשו רק ממפיץ מורשה של החברה או מאתר החברה עצמה. כאחד שבדק את הנושא וקיבל לידיו 2 חיקויים של המגן אני יכול להגיד ששימוש בחיקוי משפיע על איכות הקליטה במכשיר ומעבר לזה, מכיוון שהייצור אינו מדויק, אפשר לפגוע במכשיר ולשרוט אותו בעת ההתקנה ולכן ממש לא מומלץ לרכוש את החיקויים השונים בשוק.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg main.jpg‏ (39.3 קילובייט, 17563 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 07/04/14 בשעה 20:23.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל macguru על הידיעה:

Aarón (07/04/14)

iPhones.co.il Co-Founder הסמל האישי של dooby
    תודה
    286
    הודו לי 617 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Element Case - Ronin II G10 תתכוננו להחסיר פעימה

בהחלט נראה מגן איכותי.
    תודה על הסיקור

iPhoner מתחיל
    תודה
    5
    הודו לי 8 פעמים ב 7 הודעות

ממש לא !!

תודה
    286

למה לא? מלבד המחיר הגבוהה, קיבל ביקורת מצוינת

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

האמת קניתי ולא אהבתי
    אייפון מאבד את הסקס אפיל שלו
    הופך להיות בלוק...

iPhoner שועל על!
    תודה
    35
    הודו לי 109 פעמים ב 76 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי dooby צפיה בהודעה
    למה לא? מלבד המחיר הגבוהה, קיבל ביקורת מצוינת
    כי זה לא ?מחיר גבוה? זה מחיר אסטרונומי.
    כשמגנים היום נסחרים בין דולר לאיביי לבין כ200 שקלים לאוטר בוקס זה עולה פי 3.5 לדגם הזול.
    זה מבחינתי כמו שמציגים את האייפונים מזהב עם שיבוץ יהלומים

נערך לאחרונה על ידי raphaelz; 17/04/14 בשעה 06:34.

iPhoner שועל על!
    תודה
    55
    הודו לי 108 פעמים ב 93 הודעות

אתה משלם בשביל האיכות והייחודיות, אלומיניום מעובד ב-CNC זה לא זול בכלל.
    אף אחד לא מחייב אותך לקנות את המגן, וכן, הוא פונה לאותו פלח שוק שהיה קונה אייפון משובץ יהלומים ומצופה זהב, לא לשוק שרוצה הגנה במחיר מינימלי.

תודה
    286

הלכתם רחוק מידי. כיסוי מצופה יהלומים עולה עשרות אלפי דולרים. כאן מדובר על 200/300 דולר. כאן כבר מדובר על סדר עדיפויות של אבזור למכשיר וכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות את הכיסוי הזה. לדעתי באופן אישי המחיר עדיין גבוהה אבל מאידך גם אוזניות של beats ב1500 שקלים זה הרבה וראיתי מספיק נערים שמסתובבים עם אוזניות ב1000-2000 שקלים.

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

מעבר לכל זה , חברת Element Case נחשבת מותג ועל מותגים משלמים לא מעט.

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל macguru על הידיעה:

dooby (17/04/14)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

המגן נראה מדהים, לחשוב שאייפון נראה מאוד אנושי, עדין ושברירי. והנה חברה גאונית שמייצרת מגינים איכותיים במיוחד אהבתי את טיטניום

+ פרסם תגובה