+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של macguru
    תודה
    7
    הודו לי 157 פעמים ב 88 הודעות

ברירת מחדל Radius Atomic Bass 2 - סאונד גדול במחיר נמוך

אוזניות in-ear קטנות וקלות עם באס בלתי יאמן במחיר כל כך נמוך? אז זהו שמסתבר שיש כאלו אוזניות ושמם הוא Radius Atomic Bass 2.

את האוזניות קיבלתי לסקירה לפני כשלושה שבועות ובעצם מאז, אני מסתובב רק איתן. לא בגלל שהן הבחירה הראשונה שלי לאוזניות (או שכן...? פרטים בהמשך), אלא מכיוון שהחלטתי שאני באמת רוצה לבצע סקירה מקיפה עליהן באמצעות ביצוע רוב הפעילויות היומיומיות שלי איתן. משימוש שוטף לשיחות טלפון , שמיעת מוסיקה בערבים ואפילו בזמן שאני מבצע את הפעילויות הספורטיביות הרבות שלי, שכוללות ריצה ואימוני Cross fit, ועל כך אפרט בהמשך.

אז בעצם מדובר על גרסה משודרגת לאוזניות הקודמות של החברה, שאמור להוות שינוי משמעותי באיכות הסאונד ובנוחות. הגרסה הקודמת של האוזניות לא היו לי מעולם, ולכן אין באפשרותי לבצע השוואה ביניהן. אבל בשורה התחתונה ולפני שנצלול לעומק הסקירה, אני יכול להגיד שאני נהנה מאד להשתמש בהן, ואין ספק שמדובר על האוזניות שמותאמות לאוזן שלי בצורה מושלמת, ולכן מבחינתי חברת Radius הצליחה מאד בהיבט הנוחות לפני הכל.

האוזניות מגיעות בקופסא פשוטה יחסית וכוללות 2 סטים נוספים של אטמים ונרתיק. האוזניות עשויות מאלומיניום מוברש, ואחד הדברים המדהימים בהן הוא המשקל הנמוך והבלתי מורגש שלהן. אורך הכבל הוא 130 ס?מ, והן כוללות מיקרופון מובנה וכפתור בודד, על מנת לענות ולנתק שיחות ולשליטה על המוסיקה.

כשבאים ובוחנים את האוזניות המקוריות שמגיעות עם האייפון שלנו או כל טלפון סלולארי לעומק, מבינים שבעצם לא מדובר על האוזניות המושלמות, והן לא אמורות להיות כאלו. אין ספק שהאוזניות אשר מגיעות עם מכשירי האייפון שלנו הן אוזניות טובות למשתמש הממוצע, אבל הן רחוקות מלהיות מושלמות, וזה מביא לא מעט אנשים לחפש אוזניות אחרות שגם מצד אחד יהיו נוחות ובאיכות סאונד גבוהה, אבל מצד שני לא מוכנים להשקיע מאות שקלים על אוזניות High-End ואין ספק שהשוק רווי וכולל אין ספור של חברות, אשר מייצרות אוזניות למכשירים סלולאריים שכוללות גם מיקרופון.
    חברת Radius החליטה לקחת צעד אחד קדימה, ובעצם להציע אוזניות במחיר אשר שווה לכל כיס ועכשיו כל מה שנותר לבדוק זה, האם באמת ה-Radius Atomic Bass 2 יכולות להוות חלופה טובה לאוזניות המקוריות אשר מגיעות עם המכשירים שלנו.

לצורך הבדיקה עשיתי מספר מבחנים, כאשר המבחן הראשון והחשוב מכולם הוא שמיעת מוסיקה. במחיר של 39.99$ לא ציפיתי להרבה מהאוזניות הללו, אבל לא להאמין כמה טעיתי. לא סתם השם של האוזניות האלו הוא Atomic Bass, כי אין ספק שהבס באוזניות האלו הוא אטומי לחלוטין ולפעמים גם קצת יותר מידי. לא יכולתי להאמין על איכות הבס אשר יצאה מהאוזניות הקטנטנות האלו. האזנתי לכל סוגי המוסיקה ובכל שיר התפעלתי יותר (הפעם בסקירה החלטתי לא להביא פירוט שלם של כל שיר כמו שעשיתי בסקירות קודמות שלי, אתם מוזמנים לקרוא את הסקירה שלי על ה-Subjekt TNT שבא פירטתי את הPlaylist שלי לבדיקת אוזניות).

אחד הדברים הנוספים שאהבתי מאד באוזניות היה היכולת שלהם לאטום היטב את תעלת האוזן ולמנוע כניסה של רעשי סביבה, וגם בזה הן הצטיינו. משהו אחד שאני יכול להגיד לרעת האוזניות בעת שמיעת מוסיקה היה ה-Mid שמידי פעם היה עמום.

כמו שאמרתי בהתחלה, אני משתמש באוזניות הללו כבר זמן מה, ואחד הדברים שיוצא לכולנו לעשות בשוטף, זה שיחות טלפון. אוזניות כוללות מיקרופון מובנה וסה?כ למעט מספר פעמים שנשמעתי לצד השני קצת מרוחק בעת השיחה, כנראה מכיוון שהמיקרופון שלהן לא מספיק רגיש, הן עשו עבודה מצוינת והצלחתי לנהל איתן שיחות בשוטף, ללא הפרעה.

דבר נוסף שעשיתי באופן שוטף עם האוזניות היה המון פעילות ספורטיבית. מי שזוכר בעבר סקרתי באתר את האוזניות של חברת Jaybird ה-Bluebuds x האלחוטיות שהן נועדו במיוחד לפעילות ספורטיבית, אבל בסופו של דבר מדובר על אוזניות בעלות גבוהה מאד, ולכן מאד קיוויתי שהאוזניות של חברת Radius יתנו מענה טוב וסביר, והעיקר שלא יפלו לי מהאוזן בזמן ריצה ואני יכול להגיד שגם במבחן הזה הן עמדו בהצלחה, אחד היתרונות שציינתי בתחילת הסקירה זה שמדובר על אוזניות ממש קטנות וקלות, ולכן אני יכול להגיד שלאחר מספר דקות שכחתי לחלוטין שהן באוזניים שלי ויכולתי להתרכז בריצה בלי להתעסק בלחזק את האחיזה שלהן באוזן.

לסיכום, אם אני צריך לענות לשאלה מה היתרון של האוזניות הללו על כל שלל האוזניות הרבות שיש היום בשוק ברמה הזאת? התשובה הראשונה והיחידה שלי תהיה-מחיר . אם תסתכלו על המחירים בשוק האוזניות מסוג זה תראו שרובן עולות בין 80$ ל150$, ולכן במחיר של 39.99$ האוזניות האלו הן פשוט במילה אחת, מציאה! כמובן שאם אתם לא משתייכים לזן ה- AudioPhile ולא מוכנים להוציא על אוזניות יותר מ50$ בשביל לשמוע מוסיקה באייפון שלכם.

הרבה אנשים שאני מכיר פשוט מחפשים אוזניות שיחליפו את האוזניות הלא מוצלחות שמגיעות עם המכשירים שלנו, וה-Atomic צריכה להיות הבחירה הראשונה שלכם. האוזניות האלו מהוות קפיצת מדרגה ושדרוג לאוזניות הסטנדרטיות שלכם , הסאונד שלהן מצוין במיוחד עם באס עמוק ונעים לאוזן והן אוטמות רעשים בצורה מרשימה.

ועכשיו להפתעה הגדולה-מחיר האוזניות באתר החברה בחו?ל הוא 39.99$ אבל חברי האתר יכולים לקנות את האוזניות במחיר מדהים של 99¤ בלבד במקום 199 (פחות מהמחיר שהן נמכרות בחול) במסגרת מבצע לזמן מוגבל באתר modme.

עדכון (10.8.2014):
    מבצע שלא נראה מעולם בישראל - 2 אוזניות Radius Atomic Bass 2 בעלות של 149 שקלים.

לקנייה אתם מוזמנים להיכנס ללינק הבא תהנו.

תבדקו גם ב-Ebay

הנה שוב הלינק הבא תהנו.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg main.jpg‏ (31.4 קילובייט, 11521 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי macguru; 18/03/14 בשעה 22:59.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- macguru על ההודעה

Aarón (18/03/14), dooby (19/03/14)

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Radius Atomic Bass 2 - סאונד גדול במחיר נמוך

תודה על ההמלצה ויופי של מבצע, אבל....
    האוזניות הללו מגיעות עם מינימום של 20hz זה ממש לא נמוך.
    אני קניתי לפני 8 שנים אוזניות עם אחריות לכל החיים ב140 שקל (שפעם היה נחשב לסכום גבוה) והן אטומות גם כן לרעש ותומכות ב- 10hz.

ד?א, אוזניות ה-dubs של אפל תומכות במינימום של 5hz אבל מעט יותר יקרות.

iPhoner חדש
    תודה
    3
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

אני לא ממש מבין מה הקשר שקנית אזניות לפני 8 שנים לכתבה אבל בסדר..
    לי יש את האזניות האלו והם מצויינות, הטווח תדרים הקיימים עם מבנה האזנייה יוצר תיבת תהודה שממש קשה להאמין שהסאונד כל כך טוב מאוזניות ששוות 40$ בעוד שאנחנו רודפים אחרי אוזניות ששוות 100-200 ו300 דולר ומספקות את אותה הסחורה ולפעמים גם פחות.
    בכל אופן אם באה חברה בישראל שמוכרת את המוצר במחיר נמוך כמעט בחצי מארהב אז כל הכבוד, כן ירבו.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל asafis על הידיעה:

macguru (21/03/14)

חנות הסמל האישי של Modme
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

תודה,
    נמשיך להביא עבור הגולשים של iPhones מוצרים טובים במחירים אטרקטיביים.

בשונה מכל שאר חנויות האינטרנט, אנחנו במודמי מביאים לקהל הקונים הישראלי מוצרים משלימים לסלולר במחירי ארה"ב.

בקרו אותנו באתר modme.co.il
    או בפייסבוק https://www.facebook.com/modme.co.il

+ פרסם תגובה